Consultant Implementare

februarie 2, 2012

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant!

50493_214326531132_8600_n.jpg
Descrierea job-ului:

Senior Software este unul dintre&; cei mai inovatori jucatori pe piata de ERP, CRM si BI,&; in 2010 castigand premiul „ mai activ partener Microsoft pe zona S+S ( SaaS) „
La noi vei gasi un mediu competitiv si dinamic, ideal pentru dezvoltarea profesionala. Avem o cultura orientata spre performanta, in acest sens oferind angajatilor nostri, printre alte beneficii, posibilitatea de a participa la traininguri, programe de certificare, carti si reviste de specialitate.
Aceasta pozitie unica iti ofera oportunitatea de a-ti dezvolta simultan abilitatile de comunicare, cunostintele economice si cele din domeniul IT. De asemenea,  vei avea sansa de a interactiona cu toate nivelurile ierarhice ale unei firme, vei intelege modul in care functioneaza companiile si vei avea posibilitatea de a participa la reorganizarea acestora cu ocazia implementarii noilor sisteme informationale.

Responsabilitati:
–    Analiza cerintelor clientului
–    Asigurarea implementarii SeniorERP/SeniorCRM (import date, configurare, training)
–    Oferirea de suport utilizatorilor in perioada de punere in functiune a sistemului

Beneficii:
–    Salariu atractiv si alte forme de recompensare (masina, laptop, telefon)
–    Posibilitatea de a lucra pe complexe
–    Acces gratuit la carti, cursuri, conferinte, certificari
–    Evaluare profesionala o data la 6 luni
–    O echipa dinamica ( Vezi Galerie )
–    Posibilitati multiple de evolutie in cariera

Cerinte:

Cerinte generale&;
–    Orientare catre client
–    Cunostinte de business
–    Cunostinte generale IT
–    Limba engleza
–    Capacitate de analiza si sinteza
–    Bune abilitati de relationare si comunicare
–    Orientare catre solutii si rezultate
–    Atentie la detalii
–    Respectarea termenelor limita
–    Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi
–    Abilitati de gestiune si organizare a timpului
–    Rezistenta la stres
–    Diponibilitate la deplasari in tara
–    Student in an terminal sau absolvent de studii superioare
–    Experienta in consultanta reprezinta un plus
–    Lucrul cu baze de date reprezinta un plus

Cerinte specifice pentru Consultant Implementare SeniorERP
–    Cunostinte de contabilitate/gestiune

Cerinte specifice pentru Consultant Implementare SeniorCRM
–    Absolvent de facultate cu profil economic reprezinta un plus
–    Cunostinte de programare

  • Publicat de: SSoftware
  • Compania: SSoftware
  • Judet:
  • Loc: București, Bucureşti, România
  • Tipul job-ului: Full-Time
  • Salariu: Dupa interviu
  • Job category:
  • Etichete: No Tags
  • 939 total views, 1 today

Aplica la acet job

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

puncte anrp