Ingrijire batrani in Italia

iulie 9, 2012

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant!

Descrierea job-ului:

Responsabilitati:

Asistarea si ingrijirea persoanelor batrane sau bolnave.
Efectuarea curateniei in casa familiei gazda, ajutarea la diverse activitati la bucatarie, diverse activitati casnice, ajutor la cumparaturi, si orice alte sarcini cerute de catre familie.

Se ofera:

– salariu: 600 – 700 EUR / luna;

– preluare de la aeroport;
– consultanta pentru selectia celei mai potrivite familii angajatoare;
– transport la familie;
– monitorizarea candidatului pe toata perioada contractului;
– cazare si masa oferite de catre angajator;
– contract legal de munca pe perioada nedeterminta, asigurari sociale platite de angajator;
– plecare rapida;
– asigurare medicala platita de angajator.

Cerinte:

Cerinte:

– sexul feminin;
– varsta intre 25 – 55 ani;
– nu este necesara nici un fel de experienta;
– nu este necesara nici un fel de calificare;
– nu este necesara cunoasterea limbii italiene, dar constituie un avantaj la salariul;
– nu este necesara calificarea de asistenta medicala, dar constituie un avantaj la salariu;
– personalitate prietenoasa si devotament in munca.

Costul programului:

– 250 EURO – Comision agentie
– 360 EURO – Comision partener Italia
– Biletul de avion

DANFIL COMAPANY este o companie infiintata in anul 2001 si acreditata de catre Ministerul Muncii, avand ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate.

In cei peste 10 ani de activitate am oferit contracte legale de munca la mii de candidati in diverse domenii de activitate si tari.

Intreaga noastra activitate este pusa in slujba clientiilor nostrii, oferindu-le in permanenta asistenta, consultanta si oferindu-le intotdeauna cea mai buna solutie pentru cerintele lor.

Partenerii nostrii din strainatate sunt companii de renume, membre ale unor asociatii internationale si care, nu in ultimul rand, asigura garantia seriozitatii si a calitatii serviciilor oferite.

Detalii de contact: 0268-311547, 0368-412996, 0727-841877, 0728-858427, 0726-255266, 0720-822000, 0720-097757, 0724-383733 ; email: info@danfil-jobs.com sau http://www.danfil-jobs.com.

Aplica la acet job

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

puncte anrp