LUCRATORI in case de batrani private. Nu se cere experienta!

iunie 9, 2015

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant!

logo_ro ess
Descrierea job-ului:

Euro Staff Solution selecteaza Lucratori in case de batrani private din Marea Britanie, cu plecari rapide. Salarizare de 7.02 Lire Sterline/ora. Nu se solicita experienta in domeniu. Practic oricine cunoaste limba engleza se poate angaja.

Locatii: Newcastle, Swindon, Luton, Birmingham, Southampton, Leeds, Bognorregis etc.

Beneficii:
– Candidatii pot alege optiunea de plata a taxei de mediere din salariu;
– Castig intre 982 – 1.728 Lire Sterline/luna, avand in vedere orele suplimentare si turele de noapte lucrate;
– Plecare rapida, de regula in aproximativ 3 saptamani;
– Contract pe minim 12 luni, cu posibilitate de prelungire;
– Acest program ofera un mare avantaj pentru cine doreste sa lucreze pe termen lung in Marea Britanie si sa se realizeze pe plan profesional.
– Sprijin in gasirea unei cazari ieftine;
– Sprijin financiar oferit de companie in primele luni de munca;
– Interviu prin Skype cu compania din UK;
– Posibilitate de relocare.

Responsabilitati:
• asigurarea confortului batranului asistat,
• acordarea ingrijirilor igienice
• mobilizarea si transportul,
• supravegherea starii de sanatate,
• respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale,
• completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc.

La acest program pot aplica persoanele care:
– au cunostinte de limba engleza la nivel bun;
– nu au cazier judiciar;
– au atitudine buna, sunt muncitori, seriosi si prietenosi.

Apeleaza la noi pentru a gasi locurile de munca potrivite profilului tau! Telefonati sau trimiteti un email pentru a primi toate detaliile referitoare la programele de munca descrise mai sus si la pasii ce trebuie parcursi pentru plasarea dumneavoastra in strainatate. Succes!

Telefoane: 0368.455.956, 0372.720.464.

Aplica la acet job

puncte anrp