Tehnician Piese de Schimb Utilaje Agricole- Constanta

februarie 23, 2012

NOTA: Acest anunt a expirat sau nu mai este relevant!

sigla IPSO.jpg
Descrierea job-ului:

Cerinte:

– Studii superioare în domeniul tehnic
– Experienţă în domeniul pieselor de schimb sau pe un post similar
– Cunoştinţele privind programele de identificare piese constituie un avantaj
– Cunoştinţe medii de limba engleză
– Cunoştinţe PC – nivel mediu
– Permis de conducere – categoria B

Calitati:

– Seriozitate, dorinţă de învăţare permanentă
– Organizare şi rigurozitate

Oferta (bonusuri, beneficii):

– Job stabil
– Cadru de lucru dinamic si profesionist
– Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu

Cerinte:

Tehnicianul Piese de Schimb Utilaje Agricole are urmatoarele responsabilitati:

– Prelucreaza comenzile de piese de schimb de la clienţi
– Identifica piesele de schimb şi referinţele în catalogul de piese şi în sistemul de gestiune
– Urmăreste intrările şi ieşirile din stoc
– Urmăreste comenzile şi informeaza clienţii cu privire la data de livrare a pieselor
– Realizeaza diverse raportări

  • Publicat de: ipsosa
  • Compania: SC IPSO SRL
  • Judet:
  • Loc: Constanța, Constanța, România
  • Tipul job-ului: Full-Time
  • Salariu: Dupa interviu
  • Job category:
  • Etichete: No Tags
  • 3490 total views, 1 today

Aplica la acet job

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

puncte anrp